Афіші

Афіші – вид рекламної продукції, який славиться своєю давньою історією. Вона виправдовує вкладені у неї  грошові кошти. За допомогою афіші можна легко донести інформацію до клієнта, відвідувача концерту чи глядача кінофільму, вистави, виставки образотворчих мистецтв тощо. А найголовніше, друк афіші не є витратним.

Друк афіш

Виробники афіш завжди славилися своїм креативним підходом до справи. Вони експериментували з форматами та кольорами, ретельно вибирали місце для розміщення афіші, а також ретельно створювали вивірений дизайн. Адже афіші мають затримувати на собі погляди клієнтів. Понад те, споживач повинен бажати отримати афішу собі додому. Раніше друк афіш – це було не швидке та дороге виробництво.

Зараз є Fresh Color – друкарня в Харкові, яка дозволяє прискорити процес в рази за допомогою новітнього обладнання та команди професіоналів. Якщо у вас виникають питання щодо створення афіші – ми із задоволенням вам допоможемо. І надрукуємо всю продукцію швидко та дешево.

Замовити друк афіші у Харкові можна за допомогою спеціальної форми на сайті Fresh Color. Для цього опишіть у полі “Питання та коментарі”, якого формату ви хотіли б бачити афіші, вкажіть їх тираж і надайте по можливості дизайн.

Друк афіш у Харкові – це легко разом із Fresh Color.

Адреса:

Харків, провулок Подільський, 3 (колишня вул. Гамарника)

Телефони:

050 563 71 07

098 949 44 70

E-mail: 

freshcolor19@gmail.com

Передзвонити