Листівки

Іноді листівки є майже обов’язковим атрибутом будь-якого свята. Адже завжди отримати гарну листівку з вітанням. Її можна поставити на поличку для нагадування про приємні моменти у житті. Також листівки символізують турботу про людину.

Але це стосується вітальних листівок, адже бувають листівки корпоративні, листівки дизайнерські та листівки видові. Кожна з них має свою мету. Тому перед тим, як починати друк листівок, важливо визначитися: навіщо ця листівка використовуватиметься і кому призначатиметься.

Якщо ви хочете надрукувати листівки для рекламних цілей, то не забудьте, що вони бувають різних форматів: довгі, квадрати і у вигляді вкладишів. Щоб дізнатися докладніше що являє собою друк листівок – звернутися за допомогою до Fresh Color. Наші дизайнери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Друк листівок у Харкові у Fresh Color – це доступна ціна та якісно виконана робота. Адже ми використовуємо найсучасніше друкарське обладнання та дбаємо про наших клієнтів.

Замовити друк листівок можна за допомогою спеціальної контактної форми, розташованої нижче. Введіть свої реквізити та заповніть поле “Питання та коментарі” з необхідними даними про тираж листівок.


Адреса:

Харків, провулок Подільський, 3 (колишня вул. Гамарника)

Телефони:

050 563 71 07

098 949 44 70

E-mail:

freshcolor19@gmail.com

Передзвонити