Листівки

Листівки – один із найстаріших та найзручніших рекламних інструментів. Вони використовуються в різних сферах маркетингу: у політичних агітаціях, для інформування про проведення культурних заходів, для повідомлення про ту чи іншу товарну акцію тощо. Листівки привертають увагу підприємців своєю дешевизною та легкістю доставки до цільової аудиторії. Адже у багатьох містах можна зустріти хлопців та дівчат, які роздають листівки на вулицях. Цей вид продукції також можна розповсюджувати через поштові скриньки, вішати на дошки оголошень або залишати на спеціальних столиках у кафе чи готелях.

Друк листівок

Друк листівок – справа нескладна, але потребує акуратного та ретельного підходу. Дуже важливо вибрати дизайн для листівок, підібрати зручний розмір та кольори. Адже гарні листівки не просто привертають увагу клієнтів, а й змушують зберегти себе. Є люди, які колекціонують листівки, флаєри чи запрошення з життєво важливих подій.

Саме тому професіонали Fresh Color підходять до питання ретельно. Вони роблять друк листівок у Харкові швидко та дешево. При цьому продукція виходить якісною і незабутньою.

Щоб замовити друк листівок, заповніть нижче поля спеціальної форми на сайті Fresh Color. Не забудьте у “Питаннях та коментарях” вказати, який розмір та тираж листівок вас цікавить. Ми відповімо на всі ваші запитання. Друк листівок у Харкові наразі не проблема.

Адреса:

Харків, провулок Подільський, 3 (колишня вул. Гамарника)

Телефони:

050 563 71 07

098 949 44 70

E-mail:

freshcolor19@gmail.com

Передзвонити