Етикетки

Етикетки вперше з’явилися у Франції і перекладаються як “ярлички”. Найчастіше їх випускають у вигляді наклейок, що поміщаються на товар. Вони вказується тип продукції, дата виготовлення, термін придатності, торгова марка, робочий адресу компанії, інструкція з використання тощо. Етикетки мають привертати увагу покупців. Тому друк етикеток потребує особливого підходу до кожного клієнта. Адже етикетки мають різні форми та розміри. Вони друкуються на папері різної якості, можуть мати покриття ВД-лаком або УФ-лаком, яке захищає їх від стирання.

Звичайно, щоб зробити етикетку більш відомою та яскравою, слід ретельно вибрати фарбу та попрацювати з насиченістю кольорів. Усе це здається, здавалося б, процесом трудомістким і дуже тривалим. Однак з Fresh Color вам нема про що турбуватися. Сучасне обладнання нашої компанії дозволяє зробити друк етикеток у Харкові швидко та дешево. Більше того, наші професійні дизайнери завжди будуть раді допомогти, якщо виникнуть питання із зовнішнім оформленням етикетки.

Ми стежимо за якістю нашої продукції, тому підберемо для вас найкращий варіант. Захочете етикетки на крейдованому, вологостійкому або самоклеючому папері? Ніяких проблем! Fresh Color виконає ваші прохання.

Як замовити друк етикеток у Харкові?

Для цього заповніть контактну форму нижче та вкажіть у полі “Питання та коментарі” ваші побажання щодо тиражу, форми та дизайну етикетки. Ми з вами обов’язково зв’яжемося.

Адреса:

Харків, провулок Подільський, 3 (колишня вул. Гамарника)

Телефони:

050 563 71 07

098 949 44 70

E-mail:

freshcolor19@gmail.com

Передзвонити