Запрошення

Запрошення— це вид друкованої продукції, призначений для повідомлення людей про проведення того чи іншого заходу. Цей вид типографічної продукції є частиною ділового етикету і необхідні для того, щоб справити на гостей незабутнє враження. Саме тому зовнішній вигляд та якість друку запрошень дуже важливі.

Друк запрошень у Харкові та інших містах України проводиться офсетним та цифровим способами. Зверніть увагу на щільність паперу. Найкращий варіант – це 300 г/м2. Іноді використовується дизайнерський картон. Надруковані на ньому запрошення здатні здивувати навіть найвибагливіших клієнтів.

Надрукувати запрошення можна різних форматів. Найчастіше використовують формати А5 та А6, зручний також євро-формат (210х100 мм), який чудово поміщається у конверт. Fresh Color стежить за якістю своєї роботи, тому ми стежимо за тим, як буде виконано друк запрошень. Важливо, щоб колір був переданий максимально насиченим, а папір зберіг свою форму після тривалого використання. Також ми допоможемо вам підібрати найкращий дизайн для ваших запрошень. Вся робота буде виконана в найкоротший термін і за невелику ціну.

Як замовити друк запрошень у Харкові?

Заповніть спеціальну форму знизу. Не забудьте вказати у полі “Питання або коментар” ваші положення щодо тиражу, форми та дизайну запрошень. Ми ж розрахуємо вам ціну та відповімо на всі ваші запитання.


Адреса:

Харків, провулок Подільський, 3 (колишня вул. Гамарника)

Телефони:

050 563 71 07

098 949 44 70

E-mail:

freshcolor19@gmail.com

Передзвонити