Календар настільний

Настільний календар можна зустріти як в офісних, так і житлових приміщеннях. Його використовують не тільки як органайзер, але і як прикраса робочого місця. Гарний настільний календар впадає в очі моментально, як тільки ти сідаєш за стіл.

Саме тому настільний календар є прекрасним рекламним інструментом. Адже щодня на нього можуть дивитися десятки, а то й сотні людей, які помічатимуть логотип компанії, бренду та продукцію, яку їм пропонують. Друк настільного календаря гарантує перегляд вашої реклами 365 днів на рік.

Тому дуже важливо опрацювати дизайн цієї друкованої продукції. Він повинен привертати увагу та змушувати вивчати деталі. Більше того, календар настільний повинен доповнювати навколишні предмети на столі і викликати відчуття комфорту. З цією метою, щоб кольори вийшли насиченими і приємними, а читаються шрифти, друк календарів настільних повинен проводитися на сучасному обладнанні, яке є у Fresh Color.

Календарі настільні можуть мати різні форми, наприклад, “будиночка” (якщо листів багато) та “намети” (якщо використовується один лист). Для виготовлення використовується щільний картон, акуратно збігований спеціальним чином.

Якщо вас цікавить друк календарів настільних у Харкові – зверніться до Fresh Color. Щоб замовити цей вид послуг, заповніть спеціальну форму нижче. Напишіть у полі “Питання та коментарі” про тираж, форму та зовнішній вигляд настільних календарів, які ви хочете отримати. Ми обов’язково відреагуємо на всі ваші побажання.


Адреса:

Харків, провулок Подільський, 3 (колишня вул. Гамарника)

Телефони:

050 563 71 07

098 949 44 70

E-mail:

freshcolor19@gmail.com

Передзвонити