Каталоги

Каталог – ефективний інструмент маркетингу. За допомогою нього клієнта можна легко познайомити з компанією та послугами, що нею надаються, і товарами. Каталог як рекламна продукція вимагає ретельного підходу до виготовлення. Адже він має виглядати привабливо та бути витривалим до численного користування людьми.

Каталоги виробляють із щільного паперу чи дизайнерського картону. Його можуть піддавати постдрукарській обратботке, наприклад, ламінування, тиснення, покриття УФ-лаком і т.д. Після чого ваші каталоги матимуть “родзинку”, яка виділить їх серед решти друкарської продукції.

Офсетний та цифровий друк каталогів

Друк каталогів проводиться офсетним та цифровим способами, доступними компанії Fresh Color. А наше найновіше обладнання дозволяє досягти високої чіткості текстового та візуального наповнення каталогів. Адже яскраві та насичені кольори мають привертати увагу потенційних клієнтів, змушувати їх перегортати сторінки та читати докладніше про кожний із продуктів.

Друк каталогів у Харкові швидким способом можливий у Fresh Color. Ми гарантуємо, що якість продукції залишиться на висоті. Ціна при цьому вас приємно здивує, і ви будете задоволені результатом.

Як замовити друк каталогів у Харкові у Fresh Color?

Для цього заповніть спеціальну форму нижче та залиште ваші побажання у полі «Питання чи коментар». Напишіть, скільки візиток ви хотіли б надрукувати, який папір використовувати за щільністю, як би ви хотіли його прикрасити і так далі. Ми обов’язково зв’яжемося з вами і відповімо на всі ваші запитання.

Адреса:

Харків, провулок Подільський, 3 (колишня вул. Гамарника)

Телефони:

050 563 71 07

098 949 44 70

E-mail:

freshcolor19@gmail.com

Передзвонити