Візитки

Візитка – незамінна річ для демонстрації індивідуального та корпоративного іміджу. Вона виглядає стильно та схожа за своєю формою на банківську картку. Цей носій інформації повинен містити особисті дані про власника: ПІБ (назва компанії), адреса, телефон та E-mail. Також на ньому може бути надруковано номер Viber, адресу сторінки в соціальних мережах або логотип підприємства.

Надрукувати візитівку зараз простіше. Сучасні технології дозволяють робити швидко і якісно візитки різного формату.

Якщо ж вас цікавить друк візиток в Харкові, то компанія Fresh Color вам допоможе. Ми робимо цей вид продукції на будь-який смак.

Fresh Color пропонує класичні візитки на крейдованому папері щільністю 300-350 гр/м.кв. Вони можуть бути одно (4+0) або двосторонні (4+4). Також проводиться ламінація глянсовою або матовою плівкою завтовшки від 30 мкм і вище.

Fresh Color робить візитки нестандартної форми. Вони чудово підійдуть для творчих особистостей, які бажають дивувати оточуючих. Для таких карток рекомендуємо використовувати дизайнерський папір із пастельними тонами, яскравими кольорами або металевим напиленням.

Візитки преміум класу – це одночасно бізнес-інструмент, і престижний аксесуар. Вони друкуються за допомогою шовкотрафаретної технології.

Як замовити друк візитки у Fresh Color?

Для цього заповніть спеціальну форму нижче та залиште ваші побажання у полі “Питання або коментар”. Напишіть, скільки візиток ви хотіли б надрукувати, який папір використовувати за щільністю, як би ви хотіли його прикрасити і так далі. Ми обов’язково з вами зв’яжемося та відповімо на всі ваші запитання.


Адреса:

Харків, провулок Подільський, 3 (колишня вул. Гамарника)

Телефони:

050 563 71 07

098 949 44 70

E-mail: 

freshcolor19@gmail.com

Передзвонити