Коробки

Упаковка не менш важлива, ніж товар. Вона має бути міцною, зручною та красивою. Найчастіше як контейнери для продукції використовують коробки. Вони можуть бути більшими для габаритних речей. Можуть бути маленькими для упаковки подарункових наборів або хенд-мейд прикрас. У кожному з цих випадків коробки повинні уособлювати вміст. На них можуть красуватися логотип компанії, зображення товарів та їх опис. Також коробки чудово підходять для розміщення реклами.

Друк на коробках

Друк на коробках можна здійснити у нас – компанії Fresh Color. Робимо ми цей вид послуг швидко та якісно. А найголовніше – дешево. Якщо ви шукали “друк на коробках у Харкові”, то ми також із задоволенням вам допоможемо.

Наші дизайнери із задоволенням підберуть зовнішній вигляд та розміри перед тим, як почати друк коробки. Для виробництва коробки ми використовуємо найчастіше картон 235 гр/м.кв. та повнокольоровий друк. Можлива також ламінація коробки.

Для того, щоб замовити друк коробок у Харкові, заповніть необхідні реквізити контактної форми, яка розміщена нижче. Вкажіть у полі “Питання та коментарі” всі моменти, що вас цікавлять перед тим, як почати друк коробок. Ми обов’язково вам дамо відповідь.


Адреса:

Харків, провулок Подільський, 3 (колишня вул. Гамарника)

Телефони:

050 563 71 07

098 949 44 70

E-mail:

freshcolor19@gmail.com

Передзвонити